1. Dog sitting
  2. Vikhammer

Dog Sitting, Vikhammer

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
SiriS

1. Siri

10.2 km
from
NOK 300
/day
50 reviews
24
recurring guests

Naturbarn og dyreelsker

Last booked 14 days ago
Last contacted 6 days ago
SiriS

1. Siri

Naturbarn og dyreelsker 10.2 km
(50 reviews)
24 recurring guests
Last booked 14 days ago
Last contacted 6 days ago
"Siri har gjort en fantastisk jobb med å passe på katten min mens jeg var borte! Hun gjorde mer enn det som var forventet, og hun sendte detaljerte oppdateringer underveis. Jeg følte meg hele tiden trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Vil definitivt velge Siri neste gang jeg trenger kattepass også!"
Anne-SofieA
Review by Anne-Sofie
from
NOK 300
/day
AgnesA

2. Agnes

12.8 km
from
NOK 200
/day
New sitter

En ekstra turvenn til din firbeinte❤️

Calendar recently updated
Last active 6 days ago
AgnesA

2. Agnes

New sitter
En ekstra turvenn til din firbeinte❤️12.8 km
Calendar recently updated
Last active 6 days ago
from
NOK 200
/day
You and your pet are in safe hands when you book and pay on Pawshake.
Tilde HelénT

3. Tilde Helén

8.4 km - Strindheim
from
NOK 200
/day
2 reviews
1
recurring guest

Ung student som er kjempe glad i dyr!

Last active 3 days ago
Tilde HelénT

3. Tilde Helén

Ung student som er kjempe glad i dyr! 8.4 km - Strindheim
(2 reviews)
1 recurring guest
Last active 3 days ago
"Samvittighetsfull og flink til å sende oppdateringer. Veldig fornøyd! "
AnitaA
Review by Anita
from
NOK 200
/day
AndreaA

4. Andrea

13.8 km
from
NOK 200
/day
15 reviews
4
recurring guests

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3

Last booked 13 days ago
Last active yesterday
AndreaA

4. Andrea

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3 13.8 km
(15 reviews)
4 recurring guests
Last booked 13 days ago
Last active yesterday
"Andrea passet katten min i 10 dager mens vi var på ferie og er en super kattepasser! Hun hadde god kommunikasjon hele veien, sendte daglige oppdateringer med bilder, og jeg følte meg helt trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Hun kom innom på forhånd for å hilse, noe jeg satte stor pris på. Da vi kom hjem var både skåler og kattedo rent og pent. Andrea er veldig hyggelig, omsorgsfull og til å stole på. Jeg anbefaler henne på det varmeste!"
NoraN
Review by Nora
from
NOK 200
/day
AgnieszkaA

5. Agnieszka

13.1 km
from
NOK 220
/day
1 review

Animal lover looking for more pet friends!

Calendar recently updated
Last active yesterday
AgnieszkaA

5. Agnieszka

Animal lover looking for more pet friends! 13.1 km
(1 review)
Calendar recently updated
Last active yesterday
"Trygg og god opplevelse☺️"
SolveigS
Review by Solveig
from
NOK 220
/day
Sam MarcelliS

6. Sam Marcelli

10.4 km
from
NOK 175
/day
6 reviews

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Last booked 6 days ago
Last contacted 8 days ago
Sam MarcelliS

6. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring10.4 km
(6 reviews)
Last booked 6 days ago
Last contacted 8 days ago
"Vi booket Sam til ett hjemmebesøk pr dag i 16 dager mens vi var på ferie. Sam passet på mat og vann til våre to katter, og ga de masse kos. Vi fikk oppdateringer underveis med bilder, og for vår del så fikk vi en helt annen sinnsro med å vite at de har det bra hjemme vs å være på kattehotell. Sam anbefales 100%"
MortenM
Review by Morten
from
NOK 175
/day
SindreS

7. Sindre

13.8 km
from
NOK 200
/day
4 reviews
2
recurring guests

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)

Last active 13 days ago
Usually responds within one hour
SindreS

7. Sindre

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)13.8 km
(4 reviews)
2 recurring guests
Last active 13 days ago
Usually responds within one hour
"Veldig fornøyd med Sindre. Han har lag med katter."
Sissel HøyemS
Review by Sissel Høyem
from
NOK 200
/day
Gro MarcelaG

8. Gro Marcela

6.2 km
from
NOK 200
/day
3 reviews
1
recurring guest

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit

Calendar recently updated
Last booked yesterday
Gro MarcelaG

8. Gro Marcela

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit6.2 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Calendar recently updated
Last booked yesterday
"Veldig fornøyd med kattepassen. Fikk tilsendt bilder og videoer, og god kommunikasjon hele veien :)"
ineI
Review by ine
from
NOK 200
/day
NurN

9. Nur

11.4 km
from
NOK 200
/day
12 reviews
4
recurring guests

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Lives with 2 cats
Usually responds within one day
NurN

9. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter11.4 km
(12 reviews)
4 recurring guests
Lives with 2 cats
Usually responds within one day
"Kommunikasjonen var utmerket gjennom hele perioden – rask, hyggelig og tydelig. Jeg fikk oppdateringer med bilder, noe som ga meg ekstra trygghet mens jeg var borte. Alt gikk som avtalt, og katten min virket rolig, fornøyd og godt ivaretatt da vi kom hjem. Det var tydelig at kattepasseren brydde seg om kattens trivsel og tok oppgaven på alvor. jeg kan varmt anbefale denne kattepasseren til andre og vil gjerne benytte meg av vedkommende igjen."
MartinM
Review by Martin
from
NOK 200
/day
MartinaM

10. Martina

12.3 km - Trondheim
from
NOK 220
/day
10 reviews
6
recurring guests

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker

Last contacted 13 days ago
Last active 8 days ago
MartinaM

10. Martina

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker 12.3 km - Trondheim
(10 reviews)
6 recurring guests
Last contacted 13 days ago
Last active 8 days ago
"Martina er veldig hyggelig og flink kattepasser. Anbefales på det varmeste 😻 "
ElinE
Review by Elin
from
NOK 220
/day
KristinaK

11. Kristina

8.6 km
from
NOK 350
/day
23 reviews
7
recurring guests

God og trygg passer

Last active yesterday
Lives with 2 cats
KristinaK

11. Kristina

God og trygg passer8.6 km
(23 reviews)
7 recurring guests
Last active yesterday
Lives with 2 cats
"Strålende fornøyd 🌟🌟🌟🌟🌟 Vi kunne ikke vært mer fornøyd med kattepasset vi fikk! Fra første stund var det tydelig at Kristina elsker dyr og tar jobben sin på største alvor. Kattene ble raskt trygge med Kristina, som tydelig er en erfaren, nøye og vennlig kattepasser. Kommunikasjonen var upåklagelig. Vi fikk daglige oppdateringer med bilder og status på hvordan det stod til. Det var veldig betryggende å vite at de hadde det bra mens vi var borte! Vi kommer uten tvil til å spørre Kristina igjen neste gang vi trenger kattepass. Anbefales på det varmeste til alle som ønsker en pålitelig, omsorgsfull og profesjonell kattepasser. Tusen takk for fantastisk hjelp! 😸 "
EirikE
Review by Eirik
from
NOK 350
/day
GeG

12. Ge

11.3 km - Trondheim
from
NOK 200
/day
13 reviews
4
recurring guests

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Usually responds within one day
GeG

12. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)11.3 km - Trondheim
(13 reviews)
4 recurring guests
Usually responds within one day
"Ge passet katten vår 11 dager i sommer. Vi fikk daglige oppdateringer og bilder. Det var ikke noen tvil om at katten trives godt i Ge sitt selskap og at hun ble tatt svært godt vare på mens vi var borte. Tusen takk Ge! Vi tar kontakt neste gang vi trenger kattepass. "
Marion ThereseM
Review by Marion Therese
from
NOK 200
/day
HegeH

13. Hege

1 km
from
NOK 150
/day
6 reviews
1
recurring guest

Dyrekjært hjem tilgjengelig for pass

HegeH

13. Hege

Dyrekjært hjem tilgjengelig for pass1 km
(6 reviews)
1 recurring guest
"Hege har et godt forhold til dyr, så katten min hilste på henne med en gang (noe som ikke er tilfellet med hvem som helst). Hun matet og sjekket katten punktlig, slik at jeg visste at alt var i orden. Vi hadde en god og vennlig kommunikasjon, og jeg vil varmt anbefale henne for dyrepass."
AlexandraA
Review by Alexandra
from
NOK 150
/day
PallaviP

14. Pallavi

14.6 km
from
NOK 200
/day
5 reviews
1
recurring guest

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"

Last active 10 days ago
PallaviP

14. Pallavi

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"14.6 km
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active 10 days ago
"Pallavi was wonderful to have in the house, very trustworthy and taking really good care of the cats. The cats liked her and we recommend her. She is also very clean and makes sure the environment around the cats is in order. We will definitely use her services again."
SivS
Review by Siv
from
NOK 200
/day
JanetJ

15. Janet

13.9 km
from
NOK 250
/day
168 reviews
52
recurring guests

Farmgirl That Loves All Animals!

Calendar recently updated
Last booked 9 days ago
JanetJ

15. Janet

Farmgirl That Loves All Animals!13.9 km
(168 reviews)
52 recurring guests
Calendar recently updated
Last booked 9 days ago
"Vi har fått verdens beste hundepasser! Janet er fleksibel, og svært dyktig med hundene våre. Eldstemannen er litt engstelig for fremmede, men Janet ble akseptert som nytt familiemedlem fra første stund. Det er med glede vi alle sammen ønsker henne velkommen til familien vår. "
KariK
Review by Kari
from
NOK 250
/day
ElsE

16. Els

13.2 km
from
NOK 175
/day
6 reviews
1
recurring guest

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine

Last active 11 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
ElsE

16. Els

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine13.2 km
(6 reviews)
1 recurring guest
Last active 11 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
"Super dyrepasser for mine 2 katter. Fikk oppdateringer, og Els er veldig hyggelig og ansvarsfull. Anbefales!"
KristinaK
Review by Kristina
from
NOK 175
/day
HelleH

17. Helle

9.1 km - Trondheim
from
NOK 250
/day
13 reviews
4
recurring guests

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Last active yesterday
Usually responds within one day
HelleH

17. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr9.1 km - Trondheim
(13 reviews)
4 recurring guests
Last active yesterday
Usually responds within one day
"Veldig hyggelig og pålitelig kattepasser. Anbefales."
HildeH
Review by Hilde
from
NOK 250
/day
MoM

18. Mo

11.8 km
from
NOK 200
/day
33 reviews
10
recurring guests

Hundepass og kattepass

Last active 8 days ago
Usually responds within one hour
MoM

18. Mo

Hundepass og kattepass11.8 km
(33 reviews)
10 recurring guests
Last active 8 days ago
Usually responds within one hour
"Mo gjorde en god jobb da hun passet min katt. Hun håndterte fint at katten er sky, og la igjen fine bilder og meldinger hver dag etter pass. Mo er en hyggelig og pliktoppfyllende kattepasser, som jeg absolutt vil bruke igjen."
Kristin MarhaugK
Review by Kristin Marhaug
from
NOK 200
/day
MargaritaM

19. Margarita

14.5 km
from
NOK 280
/day
9 reviews
3
recurring guests

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt

Last active yesterday
Lives with 1 dog
MargaritaM

19. Margarita

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt14.5 km
(9 reviews)
3 recurring guests
Last active yesterday
Lives with 1 dog
"She is a very good pet sitter, and our cats love her."
DéboraD
Review by Débora
from
NOK 280
/day
AnnaA

20. Anna

8.4 km
from
NOK 150
/day
3 reviews
1
recurring guest

Friendly and Responsible Pet Sitter

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
AnnaA

20. Anna

Friendly and Responsible Pet Sitter8.4 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
"Anna var så flink med katten vår. De fant tonen med en gang og jeg fikk jevnlige oppdateringer. Anna tok veldig god vare på katten vår og tok kontakt med en gang når noe oppstå. Jeg anbefaler på det sterkeste. "
MoïraM
Review by Moïra
from
NOK 150
/day

Why dog sitting ?

Have you planned a holiday or work long hours and could use a helping hand with your four-legged best friend? Pawshake is the answer, with a variety of dog minding services to suit your needs.

Imagine how convenient it would be if you could find dog sitting services right in your local Vikhammer neighbourhood. With Pawshake, we can make that happen for you! You can relax knowing that we have thousands of verified dog minders at your fingertips who live in or around the Vikhammer area. All of our dog sitting specialists are experts in dog care, providing belly rubs, fun times, and unlimited love for your pooch.

Our Pawshake dog carers offer a range of flexible services. Whether you need someone for a couple of hours or even a whole month in Vikhammer, Pawshake can help to match you with your perfect dog sitter. Do you have a young puppy, a pup with special needs, or a senior dog that needs specialised dog care? All of our dog minding sitters have plenty of experience with a variety of dog breeds and behaviours, so they know how to make your dog feel truly comfortable.

Pet owners book dog sitting in Vikhammer on Pawshake. Over 465 pet owners in Vikhammer have left a review, with an average of 4.96/5. All paid safely using Visa, Mastercard, American Express