1. Pet Sitting
  2. Jakobsli

Pet Sitting, Jakobsli

Drop-in visits at your home for your pet

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
SiriS

1. Siri

3.7 km
from
NOK 300
/day
50 reviews
24
recurring guests

Naturbarn og dyreelsker

Last booked 14 days ago
Last contacted 6 days ago
SiriS

1. Siri

Naturbarn og dyreelsker 3.7 km
(50 reviews)
24 recurring guests
Last booked 14 days ago
Last contacted 6 days ago
"Siri har gjort en fantastisk jobb med å passe på katten min mens jeg var borte! Hun gjorde mer enn det som var forventet, og hun sendte detaljerte oppdateringer underveis. Jeg følte meg hele tiden trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Vil definitivt velge Siri neste gang jeg trenger kattepass også!"
Anne-SofieA
Review by Anne-Sofie
from
NOK 300
/day
Tilde HelénT

2. Tilde Helén

1.5 km - Strindheim
from
NOK 200
/day
2 reviews
1
recurring guest

Ung student som er kjempe glad i dyr!

Last active 3 days ago
Tilde HelénT

2. Tilde Helén

Ung student som er kjempe glad i dyr! 1.5 km - Strindheim
(2 reviews)
1 recurring guest
Last active 3 days ago
"Samvittighetsfull og flink til å sende oppdateringer. Veldig fornøyd! "
AnitaA
Review by Anita
from
NOK 200
/day
You and your pet are in safe hands when you book and pay on Pawshake.
Sam MarcelliS

3. Sam Marcelli

3.8 km
from
NOK 175
/day
6 reviews

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Last booked 6 days ago
Last contacted 8 days ago
Sam MarcelliS

3. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring3.8 km
(6 reviews)
Last booked 6 days ago
Last contacted 8 days ago
"Vi booket Sam til ett hjemmebesøk pr dag i 16 dager mens vi var på ferie. Sam passet på mat og vann til våre to katter, og ga de masse kos. Vi fikk oppdateringer underveis med bilder, og for vår del så fikk vi en helt annen sinnsro med å vite at de har det bra hjemme vs å være på kattehotell. Sam anbefales 100%"
MortenM
Review by Morten
from
NOK 175
/day
Gro MarcelaG

4. Gro Marcela

1.4 km
from
NOK 200
/day
3 reviews
1
recurring guest

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit

Calendar recently updated
Last booked yesterday
Gro MarcelaG

4. Gro Marcela

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit1.4 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Calendar recently updated
Last booked yesterday
"Veldig fornøyd med kattepassen. Fikk tilsendt bilder og videoer, og god kommunikasjon hele veien :)"
ineI
Review by ine
from
NOK 200
/day
NurN

5. Nur

4.3 km
from
NOK 200
/day
12 reviews
4
recurring guests

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Lives with 2 cats
Usually responds within one day
NurN

5. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter4.3 km
(12 reviews)
4 recurring guests
Lives with 2 cats
Usually responds within one day
"Kommunikasjonen var utmerket gjennom hele perioden – rask, hyggelig og tydelig. Jeg fikk oppdateringer med bilder, noe som ga meg ekstra trygghet mens jeg var borte. Alt gikk som avtalt, og katten min virket rolig, fornøyd og godt ivaretatt da vi kom hjem. Det var tydelig at kattepasseren brydde seg om kattens trivsel og tok oppgaven på alvor. jeg kan varmt anbefale denne kattepasseren til andre og vil gjerne benytte meg av vedkommende igjen."
MartinM
Review by Martin
from
NOK 200
/day
KristinaK

6. Kristina

2.8 km
from
NOK 350
/day
23 reviews
7
recurring guests

God og trygg passer

Last active yesterday
Lives with 2 cats
KristinaK

6. Kristina

God og trygg passer2.8 km
(23 reviews)
7 recurring guests
Last active yesterday
Lives with 2 cats
"Strålende fornøyd 🌟🌟🌟🌟🌟 Vi kunne ikke vært mer fornøyd med kattepasset vi fikk! Fra første stund var det tydelig at Kristina elsker dyr og tar jobben sin på største alvor. Kattene ble raskt trygge med Kristina, som tydelig er en erfaren, nøye og vennlig kattepasser. Kommunikasjonen var upåklagelig. Vi fikk daglige oppdateringer med bilder og status på hvordan det stod til. Det var veldig betryggende å vite at de hadde det bra mens vi var borte! Vi kommer uten tvil til å spørre Kristina igjen neste gang vi trenger kattepass. Anbefales på det varmeste til alle som ønsker en pålitelig, omsorgsfull og profesjonell kattepasser. Tusen takk for fantastisk hjelp! 😸 "
EirikE
Review by Eirik
from
NOK 350
/day
GeG

7. Ge

4.4 km - Trondheim
from
NOK 200
/day
13 reviews
4
recurring guests

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Usually responds within one day
GeG

7. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)4.4 km - Trondheim
(13 reviews)
4 recurring guests
Usually responds within one day
"Ge passet katten vår 11 dager i sommer. Vi fikk daglige oppdateringer og bilder. Det var ikke noen tvil om at katten trives godt i Ge sitt selskap og at hun ble tatt svært godt vare på mens vi var borte. Tusen takk Ge! Vi tar kontakt neste gang vi trenger kattepass. "
Marion ThereseM
Review by Marion Therese
from
NOK 200
/day
HelleH

8. Helle

3 km - Trondheim
from
NOK 250
/day
13 reviews
4
recurring guests

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Last active yesterday
Usually responds within one day
HelleH

8. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr3 km - Trondheim
(13 reviews)
4 recurring guests
Last active yesterday
Usually responds within one day
"Veldig hyggelig og pålitelig kattepasser. Anbefales."
HildeH
Review by Hilde
from
NOK 250
/day
MoM

9. Mo

4.8 km
from
NOK 200
/day
33 reviews
10
recurring guests

Hundepass og kattepass

Last active 8 days ago
Usually responds within one hour
MoM

9. Mo

Hundepass og kattepass4.8 km
(33 reviews)
10 recurring guests
Last active 8 days ago
Usually responds within one hour
"Mo gjorde en god jobb da hun passet min katt. Hun håndterte fint at katten er sky, og la igjen fine bilder og meldinger hver dag etter pass. Mo er en hyggelig og pliktoppfyllende kattepasser, som jeg absolutt vil bruke igjen."
Kristin MarhaugK
Review by Kristin Marhaug
from
NOK 200
/day
AnnaA

10. Anna

2.3 km
from
NOK 150
/day
3 reviews
1
recurring guest

Friendly and Responsible Pet Sitter

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
AnnaA

10. Anna

Friendly and Responsible Pet Sitter2.3 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
"Anna var så flink med katten vår. De fant tonen med en gang og jeg fikk jevnlige oppdateringer. Anna tok veldig god vare på katten vår og tok kontakt med en gang når noe oppstå. Jeg anbefaler på det sterkeste. "
MoïraM
Review by Moïra
from
NOK 150
/day
MarcoM

11. Marco

4.8 km - Trondheim
from
NOK 190
/day
5 reviews
1
recurring guest

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️

Last active yesterday
MarcoM

11. Marco

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️4.8 km - Trondheim
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active yesterday
"Marco har vært vidunderlig i alle saker! God kommunikasjon, katten vår har vært heldig å få han for å ta vare på henne :) anbefales hjertelig!"
NicoN
Review by Nico
from
NOK 190
/day
Maria AlejandraM

12. Maria Alejandra

4.5 km
from
NOK 270
/day
1 review

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg

Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
Maria AlejandraM

12. Maria Alejandra

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg4.5 km
(1 review)
Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
"Vi er svært fornøyde med Maria! Hun passet katten vår i to uker i sommer og katten ble svært godt ivaretatt <3 Det er tydelig at Maria genuit elsker dyr og er opptatt av hva som er det beste for dyret til enhver tid. Vi har hatt hyggelig og god kommunikasjon hele veien, og vi har alltid følt oss oppdatert på hvordan katten har det både gjennom dialog, bilder og video. Maria er kunnskapsrik, omsorgsfull og løsningsorientert, og man føler seg trygg på at katten er i gode hender! Anbefales på det sterkeste! <3"
Aina HernándezA
Review by Aina Hernández
from
NOK 270
/day
PaolaP

13. Paola

4.5 km
from
NOK 210
/day
2 reviews
1
recurring guest

Dedicated and Caring Pet Sitter—Your Pet Is Priority!

Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
PaolaP

13. Paola

Dedicated and Caring Pet Sitter—Your Pet Is Priority!4.5 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
"Paola did a fantastic job that let me take it easy on Christmas. I received pictures every day with updates on how the cats were doing. "
Martin HamreM
Review by Martin Hamre
from
NOK 210
/day
FredrikF

14. Fredrik

3.8 km
from
NOK 200
/day
1 review

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Last booked 4 days ago
Last active yesterday
FredrikF

14. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos3.8 km
(1 review)
Last booked 4 days ago
Last active yesterday
from
NOK 200
/day
RachelR

15. Rachel

0.8 km
from
NOK 200
/day
2 reviews

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr

Last active 3 days ago
Usually responds within few hours
RachelR

15. Rachel

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr0.8 km
(2 reviews)
Last active 3 days ago
Usually responds within few hours
from
NOK 200
/day
Rubi FelinaR

16. Rubi Felina

2.3 km
from
NOK 150
/day
1 review

Usually responds within one day
Rubi FelinaR

16. Rubi Felina

2.3 km
(1 review)
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day
AmandaA

17. Amanda

3.3 km
from
NOK 150
/day
1 review

Katt- og hundepass

Last active 10 days ago
Lives with 2 cats
AmandaA

17. Amanda

Katt- og hundepass3.3 km
(1 review)
Last active 10 days ago
Lives with 2 cats
"Ekstremt takknemlig og fornøyd med jobben Amanda har gjort! Har følt meg veldig trygg med henne som passer 😊"
LeaL
Review by Lea
from
NOK 150
/day
MajaM

18. Maja

2.2 km
from
NOK 300
/day
10 reviews
4
recurring guests

Rolig og katteglad vernepleier😇

Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
MajaM

18. Maja

Rolig og katteglad vernepleier😇2.2 km
(10 reviews)
4 recurring guests
Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
"Vi har vært svært fornøyde med å la Maja passe våre to sibirkatter! Hun har på en pliktoppfyllende og omsorgsfull måte tatt hånd om kattene, og gitt oss hyggelige oppdateringer etter besøkene. Vi kan sterkt anbefale Maja til alle som vurderer kattepass i eget hjem😊 For oss var det rett og slett en stor suksess! "
GitteG
Review by Gitte
from
NOK 300
/day
AnnachiaraA

19. Annachiara

3.9 km
from
NOK 200
/day
1 review
1
recurring guest

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds

Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
AnnachiaraA

19. Annachiara

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds3.9 km
(1 review)
1 recurring guest
Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
"I highly recommend Annachiara as a cat sitter. She did a fantastic job looking after our cat and it is clear he likes her too. She put us at ease, understood the needs of our older cat and kept us updated during her visits. Communication was easy and clear 😻"
ClareC
Review by Clare
from
NOK 200
/day
ZaneZ

20. Zane

3.6 km
from
NOK 150
/day
6 reviews

Hunde og kattepass i Trondheim

Last booked 5 days ago
Last contacted 6 days ago
ZaneZ

20. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 3.6 km
(6 reviews)
Last booked 5 days ago
Last contacted 6 days ago
"God service, gjorde alt vi ba om 😀"
TerjeT
Review by Terje
from
NOK 150
/day

Why pet sitting ?

When you have to go away or work long hours, you may worry about leaving your pet home alone. Have you ever wondered “Is there a pet or dog sitter in Jakobsli that can help?”.

Luckily, with Pawshake, you can easily find local and trusted pet and dog carers from Jakobsli to provide drop in visits and other services. This means a pet sitter will come and visit your pet at a time you both agree on and provide lots of love and personal attention. This can include playtime in the backyard, a walk to the local park, or just some cuddle time. Our pet carers can also administer medication, give food, and refresh the water bowl.

In home pet sitting services are a great way to break up the day and enrich it for your pet. Pawshake pet sitters have extensive experience caring for a range of pets including dogs, cats, rabbits, guinea pigs, birds and more. If you have multiple pets, home visits are a great option to ensure that they all get a visit and lots of attention during the day.

Drop in visits are the least stressful option for your pet because your pet can stay in their favourite environment – their own home in Jakobsli. Their surroundings will be familiar and our loving and passionate Pawshake sitter will spoil them each day. Our sitters will treat your home with respect and are flexible with timing, requests and durations. All this can be discussed before you make a home visit booking.

Pet boarding is a great option for when you are away for a few days and your pet needs overnight care. Unlike pet hotels, Pawshake pet boarding allows you to arrange a personalised daily routine for your pet, whether this be extra belly rubs, playtime or 24 hour supervision. Your pet will stay with the pet sitter in a cosy home environment, rather than a large, impersonal pet hotel.

So whether you need just one day, a week or even a month, you’ll be able to find an experienced pet or dog carer to accommodate you and your pet’s needs in Jakobsli. The best part is that your Pawshake pet sitter is from your local neighbourhood, so they will be familiar with the area.

Our pet carers also have a range of experiences which include puppies, seniors, nervous pets and dog training. So if your pet has special requirements, you’ll be sure to find a pet sitter that is a good match for you.

Your pet’s safety and welfare is a big priority for us, which is why all of our Pawshake pet sitters undergo a strict vetting process by our trust and safety team. At Pawshake, we understand that you might feel a little uneasy allowing a pet sitter to enter your home or arranging pet boarding at their place. This is why Pawshake pet sitters also have reviews from other pet parents that are publicly available on their profile for you to read.

Each pet sitting home visit and pet boarding booking made through Pawshake is covered by the Pawshake Guarantee, which includes veterinary coverage, customer support 7 days a week and more. Rest easy knowing that your pets will be well looked after by one of our expert pet carers in Jakobsli.

Pet owners book pet sitting in Jakobsli on Pawshake. Over 465 pet owners in Jakobsli have left a review, with an average of 4.96/5. All paid safely using Visa, Mastercard, American Express