1. Dog Walking
  2. Jakobsli

Dog Walking, Jakobsli

An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walk

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
NoemiN

1. Noemi

3.6 km
from
NOK 125
/walk
3 reviews
1
recurring guest

Trygg og kjærlig dyrepass

Last active 10 days ago
NoemiN

1. Noemi

Trygg og kjærlig dyrepass3.6 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Last active 10 days ago
from
NOK 125
/walk
TunaT

2. Tuna

4.8 km
from
NOK 150
/walk
1 review

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie

Usually responds within one day
TunaT

2. Tuna

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie4.8 km
(1 review)
Usually responds within one day
from
NOK 150
/walk
OdaO

3. Oda

2.7 km
from
NOK 125
/walk

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Usually responds within one day
OdaO

3. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser2.7 km
Usually responds within one day
from
NOK 125
/walk
GeG

4. Ge

4.4 km - Trondheim
from
NOK 200
/walk
13 reviews
4
recurring guests

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Usually responds within one day
GeG

4. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)4.4 km - Trondheim
(13 reviews)
4 recurring guests
Usually responds within one day
from
NOK 200
/walk
Zuzanna MariaZ

5. Zuzanna Maria

5.9 km
from
NOK 120
/walk

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)

Zuzanna MariaZ

5. Zuzanna Maria

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)5.9 km
from
NOK 120
/walk
NinaN

6. Nina

3.7 km
from
NOK 100
/walk

Savner en turvenn

Usually responds within few hours
NinaN

6. Nina

Savner en turvenn3.7 km
Usually responds within few hours
from
NOK 100
/walk
AuroraA

7. Aurora

2.1 km
from
NOK 150
/walk

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

7. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️2.1 km
from
NOK 150
/walk
AnnaA

8. Anna

2.3 km
from
NOK 200
/walk
3 reviews
1
recurring guest

Friendly and Responsible Pet Sitter

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
AnnaA

8. Anna

Friendly and Responsible Pet Sitter2.3 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
from
NOK 200
/walk
IngvildI

9. Ingvild

3.4 km
from
NOK 100
/walk

Aktiv Djurälskande Student!

Usually responds within one day
IngvildI

9. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!3.4 km
Usually responds within one day
from
NOK 100
/walk