1. Dog sitting
  2. Bosberg

Dog Sitting, Bosberg

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
SiriS

1. Siri

14.7 km
from
NOK 300
/day
50 reviews
24
recurring guests

Naturbarn og dyreelsker

Last booked 14 days ago
Last contacted 6 days ago
SiriS

1. Siri

Naturbarn og dyreelsker 14.7 km
(50 reviews)
24 recurring guests
Last booked 14 days ago
Last contacted 6 days ago
"Siri har gjort en fantastisk jobb med å passe på katten min mens jeg var borte! Hun gjorde mer enn det som var forventet, og hun sendte detaljerte oppdateringer underveis. Jeg følte meg hele tiden trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Vil definitivt velge Siri neste gang jeg trenger kattepass også!"
Anne-SofieA
Review by Anne-Sofie
from
NOK 300
/day
AgnesA

2. Agnes

10.6 km
from
NOK 200
/day
New sitter

En ekstra turvenn til din firbeinte❤️

Calendar recently updated
Last active 6 days ago
AgnesA

2. Agnes

New sitter
En ekstra turvenn til din firbeinte❤️10.6 km
Calendar recently updated
Last active 6 days ago
from
NOK 200
/day
You and your pet are in safe hands when you book and pay on Pawshake.
AndreaA

3. Andrea

11.9 km
from
NOK 200
/day
15 reviews
4
recurring guests

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3

Last booked 13 days ago
Last active yesterday
AndreaA

3. Andrea

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3 11.9 km
(15 reviews)
4 recurring guests
Last booked 13 days ago
Last active yesterday
"Andrea passet katten min i 10 dager mens vi var på ferie og er en super kattepasser! Hun hadde god kommunikasjon hele veien, sendte daglige oppdateringer med bilder, og jeg følte meg helt trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Hun kom innom på forhånd for å hilse, noe jeg satte stor pris på. Da vi kom hjem var både skåler og kattedo rent og pent. Andrea er veldig hyggelig, omsorgsfull og til å stole på. Jeg anbefaler henne på det varmeste!"
NoraN
Review by Nora
from
NOK 200
/day
AgnieszkaA

4. Agnieszka

10.3 km
from
NOK 220
/day
1 review

Animal lover looking for more pet friends!

Calendar recently updated
Last active yesterday
AgnieszkaA

4. Agnieszka

Animal lover looking for more pet friends! 10.3 km
(1 review)
Calendar recently updated
Last active yesterday
"Trygg og god opplevelse☺️"
SolveigS
Review by Solveig
from
NOK 220
/day
Sam MarcelliS

5. Sam Marcelli

14.6 km
from
NOK 175
/day
6 reviews

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Last booked 6 days ago
Last contacted 8 days ago
Sam MarcelliS

5. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring14.6 km
(6 reviews)
Last booked 6 days ago
Last contacted 8 days ago
"Vi booket Sam til ett hjemmebesøk pr dag i 16 dager mens vi var på ferie. Sam passet på mat og vann til våre to katter, og ga de masse kos. Vi fikk oppdateringer underveis med bilder, og for vår del så fikk vi en helt annen sinnsro med å vite at de har det bra hjemme vs å være på kattehotell. Sam anbefales 100%"
MortenM
Review by Morten
from
NOK 175
/day
SindreS

6. Sindre

11.9 km
from
NOK 200
/day
4 reviews
2
recurring guests

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)

Last active 13 days ago
Usually responds within one hour
SindreS

6. Sindre

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)11.9 km
(4 reviews)
2 recurring guests
Last active 13 days ago
Usually responds within one hour
"Veldig fornøyd med Sindre. Han har lag med katter."
Sissel HøyemS
Review by Sissel Høyem
from
NOK 200
/day
NurN

7. Nur

12.4 km
from
NOK 200
/day
12 reviews
4
recurring guests

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Lives with 2 cats
Usually responds within one day
NurN

7. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter12.4 km
(12 reviews)
4 recurring guests
Lives with 2 cats
Usually responds within one day
"Kommunikasjonen var utmerket gjennom hele perioden – rask, hyggelig og tydelig. Jeg fikk oppdateringer med bilder, noe som ga meg ekstra trygghet mens jeg var borte. Alt gikk som avtalt, og katten min virket rolig, fornøyd og godt ivaretatt da vi kom hjem. Det var tydelig at kattepasseren brydde seg om kattens trivsel og tok oppgaven på alvor. jeg kan varmt anbefale denne kattepasseren til andre og vil gjerne benytte meg av vedkommende igjen."
MartinM
Review by Martin
from
NOK 200
/day
MartinaM

8. Martina

11.2 km - Trondheim
from
NOK 220
/day
10 reviews
6
recurring guests

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker

Last contacted 13 days ago
Last active 8 days ago
MartinaM

8. Martina

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker 11.2 km - Trondheim
(10 reviews)
6 recurring guests
Last contacted 13 days ago
Last active 8 days ago
"Martina er veldig hyggelig og flink kattepasser. Anbefales på det varmeste 😻 "
ElinE
Review by Elin
from
NOK 220
/day
KristinaK

9. Kristina

14.9 km
from
NOK 350
/day
23 reviews
7
recurring guests

God og trygg passer

Last active yesterday
Lives with 2 cats
KristinaK

9. Kristina

God og trygg passer14.9 km
(23 reviews)
7 recurring guests
Last active yesterday
Lives with 2 cats
"Strålende fornøyd 🌟🌟🌟🌟🌟 Vi kunne ikke vært mer fornøyd med kattepasset vi fikk! Fra første stund var det tydelig at Kristina elsker dyr og tar jobben sin på største alvor. Kattene ble raskt trygge med Kristina, som tydelig er en erfaren, nøye og vennlig kattepasser. Kommunikasjonen var upåklagelig. Vi fikk daglige oppdateringer med bilder og status på hvordan det stod til. Det var veldig betryggende å vite at de hadde det bra mens vi var borte! Vi kommer uten tvil til å spørre Kristina igjen neste gang vi trenger kattepass. Anbefales på det varmeste til alle som ønsker en pålitelig, omsorgsfull og profesjonell kattepasser. Tusen takk for fantastisk hjelp! 😸 "
EirikE
Review by Eirik
from
NOK 350
/day
GeG

10. Ge

13.2 km - Trondheim
from
NOK 200
/day
13 reviews
4
recurring guests

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Usually responds within one day
GeG

10. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)13.2 km - Trondheim
(13 reviews)
4 recurring guests
Usually responds within one day
"Ge passet katten vår 11 dager i sommer. Vi fikk daglige oppdateringer og bilder. Det var ikke noen tvil om at katten trives godt i Ge sitt selskap og at hun ble tatt svært godt vare på mens vi var borte. Tusen takk Ge! Vi tar kontakt neste gang vi trenger kattepass. "
Marion ThereseM
Review by Marion Therese
from
NOK 200
/day
Jannike Alic TveitJ

11. Jannike Alic Tveit

13.4 km
from
NOK 180
/day
8 reviews
3
recurring guests

Pålitelig og omsorgsfull kattepasser

Last active 4 days ago
Lives with 1 cat
Jannike Alic TveitJ

11. Jannike Alic Tveit

Pålitelig og omsorgsfull kattepasser13.4 km
(8 reviews)
3 recurring guests
Last active 4 days ago
Lives with 1 cat
"Vi e så superfornøyde!!!! Fått bilder fra hjemmebesøket hos vår 4 år gamle «straycat» som kom rett fra å ha vært villkatt i 3 år og hjem til oss. Først nå etter ett års innsats begynner det å bli en vanlig katt, derfor var vi veldig spente på om det gikk bra med kattepass/ hjemmebesøk. Det har gått strålende! Odin purrer og lot Jannicke gi kos og til og med hoppet opp på fanget og la seg ned! Her gir vi terningkast max! Anbefales på det varmeste spm kattepasser, og det å la katten få være hjemme i vante omgivelser synes vi er det aller aller beste. Kjempefornøyde!"
LillianL
Review by Lillian
from
NOK 180
/day
PallaviP

12. Pallavi

9.9 km
from
NOK 200
/day
5 reviews
1
recurring guest

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"

Last active 10 days ago
PallaviP

12. Pallavi

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"9.9 km
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active 10 days ago
"Pallavi was wonderful to have in the house, very trustworthy and taking really good care of the cats. The cats liked her and we recommend her. She is also very clean and makes sure the environment around the cats is in order. We will definitely use her services again."
SivS
Review by Siv
from
NOK 200
/day
JanetJ

13. Janet

10.3 km
from
NOK 250
/day
168 reviews
52
recurring guests

Farmgirl That Loves All Animals!

Calendar recently updated
Last booked 9 days ago
JanetJ

13. Janet

Farmgirl That Loves All Animals!10.3 km
(168 reviews)
52 recurring guests
Calendar recently updated
Last booked 9 days ago
"Vi har fått verdens beste hundepasser! Janet er fleksibel, og svært dyktig med hundene våre. Eldstemannen er litt engstelig for fremmede, men Janet ble akseptert som nytt familiemedlem fra første stund. Det er med glede vi alle sammen ønsker henne velkommen til familien vår. "
KariK
Review by Kari
from
NOK 250
/day
ElsE

14. Els

13.9 km
from
NOK 175
/day
6 reviews
1
recurring guest

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine

Last active 11 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
ElsE

14. Els

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine13.9 km
(6 reviews)
1 recurring guest
Last active 11 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
"Super dyrepasser for mine 2 katter. Fikk oppdateringer, og Els er veldig hyggelig og ansvarsfull. Anbefales!"
KristinaK
Review by Kristina
from
NOK 175
/day
HelleH

15. Helle

14.4 km - Trondheim
from
NOK 250
/day
13 reviews
4
recurring guests

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Last active yesterday
Usually responds within one day
HelleH

15. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr14.4 km - Trondheim
(13 reviews)
4 recurring guests
Last active yesterday
Usually responds within one day
"Veldig hyggelig og pålitelig kattepasser. Anbefales."
HildeH
Review by Hilde
from
NOK 250
/day
MoM

16. Mo

11.8 km
from
NOK 200
/day
33 reviews
10
recurring guests

Hundepass og kattepass

Last active 8 days ago
Usually responds within one hour
MoM

16. Mo

Hundepass og kattepass11.8 km
(33 reviews)
10 recurring guests
Last active 8 days ago
Usually responds within one hour
"Mo gjorde en god jobb da hun passet min katt. Hun håndterte fint at katten er sky, og la igjen fine bilder og meldinger hver dag etter pass. Mo er en hyggelig og pliktoppfyllende kattepasser, som jeg absolutt vil bruke igjen."
Kristin MarhaugK
Review by Kristin Marhaug
from
NOK 200
/day
AnnaA

17. Anna

14.9 km
from
NOK 150
/day
3 reviews
1
recurring guest

Friendly and Responsible Pet Sitter

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
AnnaA

17. Anna

Friendly and Responsible Pet Sitter14.9 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
"Anna var så flink med katten vår. De fant tonen med en gang og jeg fikk jevnlige oppdateringer. Anna tok veldig god vare på katten vår og tok kontakt med en gang når noe oppstå. Jeg anbefaler på det sterkeste. "
MoïraM
Review by Moïra
from
NOK 150
/day
MarcoM

18. Marco

11.9 km - Trondheim
from
NOK 190
/day
5 reviews
1
recurring guest

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️

Last active yesterday
MarcoM

18. Marco

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️11.9 km - Trondheim
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active yesterday
"Marco har vært vidunderlig i alle saker! God kommunikasjon, katten vår har vært heldig å få han for å ta vare på henne :) anbefales hjertelig!"
NicoN
Review by Nico
from
NOK 190
/day
Maria AlejandraM

19. Maria Alejandra

12.2 km
from
NOK 270
/day
1 review

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg

Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
Maria AlejandraM

19. Maria Alejandra

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg12.2 km
(1 review)
Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
"Vi er svært fornøyde med Maria! Hun passet katten vår i to uker i sommer og katten ble svært godt ivaretatt <3 Det er tydelig at Maria genuit elsker dyr og er opptatt av hva som er det beste for dyret til enhver tid. Vi har hatt hyggelig og god kommunikasjon hele veien, og vi har alltid følt oss oppdatert på hvordan katten har det både gjennom dialog, bilder og video. Maria er kunnskapsrik, omsorgsfull og løsningsorientert, og man føler seg trygg på at katten er i gode hender! Anbefales på det sterkeste! <3"
Aina HernándezA
Review by Aina Hernández
from
NOK 270
/day
DelinaD

20. Delina

11 km - Trondheim
from
NOK 250
/day
10 reviews
5
recurring guests

kjærlig jente som passer på dine firbente<3

Usually responds within one day
DelinaD

20. Delina

kjærlig jente som passer på dine firbente<311 km - Trondheim
(10 reviews)
5 recurring guests
Usually responds within one day
"Delina passet på våre to katter i romjula. Veldig hyggelig og profesjonell, og sendte fine rapporter hver dag. Anbefales å booke Delina som dyrepasser på det varmeste. "
EspenE
Review by Espen
from
NOK 250
/day

Pawshake also offers dog sitting in

Why dog sitting ?

Have you planned a holiday or work long hours and could use a helping hand with your four-legged best friend? Pawshake is the answer, with a variety of dog minding services to suit your needs.

Imagine how convenient it would be if you could find dog sitting services right in your local Bosberg neighbourhood. With Pawshake, we can make that happen for you! You can relax knowing that we have thousands of verified dog minders at your fingertips who live in or around the Bosberg area. All of our dog sitting specialists are experts in dog care, providing belly rubs, fun times, and unlimited love for your pooch.

Our Pawshake dog carers offer a range of flexible services. Whether you need someone for a couple of hours or even a whole month in Bosberg, Pawshake can help to match you with your perfect dog sitter. Do you have a young puppy, a pup with special needs, or a senior dog that needs specialised dog care? All of our dog minding sitters have plenty of experience with a variety of dog breeds and behaviours, so they know how to make your dog feel truly comfortable.

Pet owners book dog sitting in Bosberg on Pawshake. Over 465 pet owners in Bosberg have left a review, with an average of 4.96/5. All paid safely using Visa, Mastercard, American Express