1. Cat sitting
  2. Trondheim

Cat Sitting, Trondheim

Drop-in visits at your home for your cat

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
SiriS

1. Siri

4.4 km
from
NOK 300
/day
50 reviews
24
recurring guests

Naturbarn og dyreelsker

Last booked 14 days ago
Last contacted 6 days ago
SiriS

1. Siri

Naturbarn og dyreelsker 4.4 km
(50 reviews)
24 recurring guests
Last booked 14 days ago
Last contacted 6 days ago
"Siri har gjort en fantastisk jobb med å passe på katten min mens jeg var borte! Hun gjorde mer enn det som var forventet, og hun sendte detaljerte oppdateringer underveis. Jeg følte meg hele tiden trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Vil definitivt velge Siri neste gang jeg trenger kattepass også!"
Anne-SofieA
Review by Anne-Sofie
from
NOK 300
/day
AgnesA

2. Agnes

1.3 km
from
NOK 200
/day
New sitter

En ekstra turvenn til din firbeinte❤️

Calendar recently updated
Last active 6 days ago
AgnesA

2. Agnes

New sitter
En ekstra turvenn til din firbeinte❤️1.3 km
Calendar recently updated
Last active 6 days ago
from
NOK 200
/day
You and your pet are in safe hands when you book and pay on Pawshake.
Tilde HelénT

3. Tilde Helén

3.2 km - Strindheim
from
NOK 200
/day
2 reviews
1
recurring guest

Ung student som er kjempe glad i dyr!

Last active 3 days ago
Tilde HelénT

3. Tilde Helén

Ung student som er kjempe glad i dyr! 3.2 km - Strindheim
(2 reviews)
1 recurring guest
Last active 3 days ago
"Samvittighetsfull og flink til å sende oppdateringer. Veldig fornøyd! "
AnitaA
Review by Anita
from
NOK 200
/day
AndreaA

4. Andrea

4.9 km
from
NOK 200
/day
15 reviews
4
recurring guests

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3

Last booked 13 days ago
Last active yesterday
AndreaA

4. Andrea

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3 4.9 km
(15 reviews)
4 recurring guests
Last booked 13 days ago
Last active yesterday
"Andrea passet katten min i 10 dager mens vi var på ferie og er en super kattepasser! Hun hadde god kommunikasjon hele veien, sendte daglige oppdateringer med bilder, og jeg følte meg helt trygg på at katten min ble godt ivaretatt. Hun kom innom på forhånd for å hilse, noe jeg satte stor pris på. Da vi kom hjem var både skåler og kattedo rent og pent. Andrea er veldig hyggelig, omsorgsfull og til å stole på. Jeg anbefaler henne på det varmeste!"
NoraN
Review by Nora
from
NOK 200
/day
AgnieszkaA

5. Agnieszka

1.6 km
from
NOK 220
/day
1 review

Animal lover looking for more pet friends!

Calendar recently updated
Last active yesterday
AgnieszkaA

5. Agnieszka

Animal lover looking for more pet friends! 1.6 km
(1 review)
Calendar recently updated
Last active yesterday
"Trygg og god opplevelse☺️"
SolveigS
Review by Solveig
from
NOK 220
/day
Sam MarcelliS

6. Sam Marcelli

4.2 km
from
NOK 175
/day
6 reviews

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Last booked 6 days ago
Last contacted 8 days ago
Sam MarcelliS

6. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring4.2 km
(6 reviews)
Last booked 6 days ago
Last contacted 8 days ago
"Vi booket Sam til ett hjemmebesøk pr dag i 16 dager mens vi var på ferie. Sam passet på mat og vann til våre to katter, og ga de masse kos. Vi fikk oppdateringer underveis med bilder, og for vår del så fikk vi en helt annen sinnsro med å vite at de har det bra hjemme vs å være på kattehotell. Sam anbefales 100%"
MortenM
Review by Morten
from
NOK 175
/day
SindreS

7. Sindre

4.9 km
from
NOK 200
/day
4 reviews
2
recurring guests

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)

Last active 13 days ago
Usually responds within one hour
SindreS

7. Sindre

Katteglad dyrepasser tilgjengelig i Trondheim :)4.9 km
(4 reviews)
2 recurring guests
Last active 13 days ago
Usually responds within one hour
"Veldig fornøyd med Sindre. Han har lag med katter."
Sissel HøyemS
Review by Sissel Høyem
from
NOK 200
/day
Gro MarcelaG

8. Gro Marcela

5.4 km
from
NOK 200
/day
3 reviews
1
recurring guest

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit

Calendar recently updated
Last booked yesterday
Gro MarcelaG

8. Gro Marcela

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit5.4 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Calendar recently updated
Last booked yesterday
"Veldig fornøyd med kattepassen. Fikk tilsendt bilder og videoer, og god kommunikasjon hele veien :)"
ineI
Review by ine
from
NOK 200
/day
NurN

9. Nur

1.8 km
from
NOK 200
/day
12 reviews
4
recurring guests

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Lives with 2 cats
Usually responds within one day
NurN

9. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter1.8 km
(12 reviews)
4 recurring guests
Lives with 2 cats
Usually responds within one day
"Kommunikasjonen var utmerket gjennom hele perioden – rask, hyggelig og tydelig. Jeg fikk oppdateringer med bilder, noe som ga meg ekstra trygghet mens jeg var borte. Alt gikk som avtalt, og katten min virket rolig, fornøyd og godt ivaretatt da vi kom hjem. Det var tydelig at kattepasseren brydde seg om kattens trivsel og tok oppgaven på alvor. jeg kan varmt anbefale denne kattepasseren til andre og vil gjerne benytte meg av vedkommende igjen."
MartinM
Review by Martin
from
NOK 200
/day
MartinaM

10. Martina

0.7 km - Trondheim
from
NOK 220
/day
10 reviews
6
recurring guests

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker

Last contacted 13 days ago
Last active 8 days ago
MartinaM

10. Martina

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker 0.7 km - Trondheim
(10 reviews)
6 recurring guests
Last contacted 13 days ago
Last active 8 days ago
"Martina er veldig hyggelig og flink kattepasser. Anbefales på det varmeste 😻 "
ElinE
Review by Elin
from
NOK 220
/day
KristinaK

11. Kristina

3.3 km
from
NOK 350
/day
23 reviews
7
recurring guests

God og trygg passer

Last active yesterday
Lives with 2 cats
KristinaK

11. Kristina

God og trygg passer3.3 km
(23 reviews)
7 recurring guests
Last active yesterday
Lives with 2 cats
"Strålende fornøyd 🌟🌟🌟🌟🌟 Vi kunne ikke vært mer fornøyd med kattepasset vi fikk! Fra første stund var det tydelig at Kristina elsker dyr og tar jobben sin på største alvor. Kattene ble raskt trygge med Kristina, som tydelig er en erfaren, nøye og vennlig kattepasser. Kommunikasjonen var upåklagelig. Vi fikk daglige oppdateringer med bilder og status på hvordan det stod til. Det var veldig betryggende å vite at de hadde det bra mens vi var borte! Vi kommer uten tvil til å spørre Kristina igjen neste gang vi trenger kattepass. Anbefales på det varmeste til alle som ønsker en pålitelig, omsorgsfull og profesjonell kattepasser. Tusen takk for fantastisk hjelp! 😸 "
EirikE
Review by Eirik
from
NOK 350
/day
GeG

12. Ge

3.2 km - Trondheim
from
NOK 200
/day
13 reviews
4
recurring guests

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Usually responds within one day
GeG

12. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)3.2 km - Trondheim
(13 reviews)
4 recurring guests
Usually responds within one day
"Ge passet katten vår 11 dager i sommer. Vi fikk daglige oppdateringer og bilder. Det var ikke noen tvil om at katten trives godt i Ge sitt selskap og at hun ble tatt svært godt vare på mens vi var borte. Tusen takk Ge! Vi tar kontakt neste gang vi trenger kattepass. "
Marion ThereseM
Review by Marion Therese
from
NOK 200
/day
PallaviP

13. Pallavi

4 km
from
NOK 200
/day
5 reviews
1
recurring guest

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"

Last active 10 days ago
PallaviP

13. Pallavi

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"4 km
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active 10 days ago
"Pallavi was wonderful to have in the house, very trustworthy and taking really good care of the cats. The cats liked her and we recommend her. She is also very clean and makes sure the environment around the cats is in order. We will definitely use her services again."
SivS
Review by Siv
from
NOK 200
/day
JanetJ

14. Janet

3.2 km
from
NOK 250
/day
168 reviews
52
recurring guests

Farmgirl That Loves All Animals!

Calendar recently updated
Last booked 9 days ago
JanetJ

14. Janet

Farmgirl That Loves All Animals!3.2 km
(168 reviews)
52 recurring guests
Calendar recently updated
Last booked 9 days ago
"Vi har fått verdens beste hundepasser! Janet er fleksibel, og svært dyktig med hundene våre. Eldstemannen er litt engstelig for fremmede, men Janet ble akseptert som nytt familiemedlem fra første stund. Det er med glede vi alle sammen ønsker henne velkommen til familien vår. "
KariK
Review by Kari
from
NOK 250
/day
ElsE

15. Els

6.3 km
from
NOK 175
/day
6 reviews
1
recurring guest

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine

Last active 11 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
ElsE

15. Els

Dyreelsker ønsker å ta vare på kjæledyrene dine6.3 km
(6 reviews)
1 recurring guest
Last active 11 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
"Super dyrepasser for mine 2 katter. Fikk oppdateringer, og Els er veldig hyggelig og ansvarsfull. Anbefales!"
KristinaK
Review by Kristina
from
NOK 175
/day
HelleH

16. Helle

2.8 km - Trondheim
from
NOK 250
/day
13 reviews
4
recurring guests

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Last active yesterday
Usually responds within one day
HelleH

16. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr2.8 km - Trondheim
(13 reviews)
4 recurring guests
Last active yesterday
Usually responds within one day
"Veldig hyggelig og pålitelig kattepasser. Anbefales."
HildeH
Review by Hilde
from
NOK 250
/day
MoM

17. Mo

0.9 km
from
NOK 200
/day
33 reviews
10
recurring guests

Hundepass og kattepass

Last active 8 days ago
Usually responds within one hour
MoM

17. Mo

Hundepass og kattepass0.9 km
(33 reviews)
10 recurring guests
Last active 8 days ago
Usually responds within one hour
"Mo gjorde en god jobb da hun passet min katt. Hun håndterte fint at katten er sky, og la igjen fine bilder og meldinger hver dag etter pass. Mo er en hyggelig og pliktoppfyllende kattepasser, som jeg absolutt vil bruke igjen."
Kristin MarhaugK
Review by Kristin Marhaug
from
NOK 200
/day
AnnaA

18. Anna

3.2 km
from
NOK 150
/day
3 reviews
1
recurring guest

Friendly and Responsible Pet Sitter

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
AnnaA

18. Anna

Friendly and Responsible Pet Sitter3.2 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
"Anna var så flink med katten vår. De fant tonen med en gang og jeg fikk jevnlige oppdateringer. Anna tok veldig god vare på katten vår og tok kontakt med en gang når noe oppstå. Jeg anbefaler på det sterkeste. "
MoïraM
Review by Moïra
from
NOK 150
/day
MarcoM

19. Marco

0.4 km - Trondheim
from
NOK 190
/day
5 reviews
1
recurring guest

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️

Last active yesterday
MarcoM

19. Marco

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️0.4 km - Trondheim
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active yesterday
"Marco har vært vidunderlig i alle saker! God kommunikasjon, katten vår har vært heldig å få han for å ta vare på henne :) anbefales hjertelig!"
NicoN
Review by Nico
from
NOK 190
/day
Maria AlejandraM

20. Maria Alejandra

0.5 km
from
NOK 270
/day
1 review

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg

Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
Maria AlejandraM

20. Maria Alejandra

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg0.5 km
(1 review)
Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
"Vi er svært fornøyde med Maria! Hun passet katten vår i to uker i sommer og katten ble svært godt ivaretatt <3 Det er tydelig at Maria genuit elsker dyr og er opptatt av hva som er det beste for dyret til enhver tid. Vi har hatt hyggelig og god kommunikasjon hele veien, og vi har alltid følt oss oppdatert på hvordan katten har det både gjennom dialog, bilder og video. Maria er kunnskapsrik, omsorgsfull og løsningsorientert, og man føler seg trygg på at katten er i gode hender! Anbefales på det sterkeste! <3"
Aina HernándezA
Review by Aina Hernández
from
NOK 270
/day

Why cat sitting ?

Many cat owners will understand that cats can be fussy and prefer their own home environment rather than an unfamiliar place like a cattery or cat hotel. Although some cats can adapt to cat boarding if they have to, most cats become stressed when transported somewhere new.

This is where a friendly Trondheim Pawshake cat feeder or carer can help. Our Trondheim cat sitting expert can come and visit your cat while you are away on holiday or at work. A cat sitter can even stay overnight if required, which is far less stressful than sending your feline friend to a cattery for cat boarding. Whether you just need a sitter for a couple of hours or someone to visit each day for a week, our Trondheim cat sitters can tailor their service to suit you and please even the fussiest kitty.

Although most cats are independent, having a cat carer visit has a lot of benefits. Your chosen Pawshake cat sitter can feed, freshen up the water bowl, tidy the litter tray, and spend quality time with your cat. And unlike a cattery or cat hotel, your cat can chill out in their own familiar space.

Finally, every booking with Pawshake is with a verified carer and includes the Pawshake Guarantee and veterinary coverage, so you have nothing to worry about when it comes to your feline companion!

Pet owners book cat sitting in Trondheim on Pawshake. Over 465 pet owners in Trondheim have left a review, with an average of 4.96/5. All paid safely using Visa, Mastercard, American Express