1. Pet Sitting
  2. Trondheim

Pet Sitting, Trondheim

Drop-in visits at your home for your pet

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
FredrikF

1. Fredrik

2.5 km
from
NOK 200
/day
1 review

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Last booked 4 days ago
Last active yesterday
FredrikF

1. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos2.5 km
(1 review)
Last booked 4 days ago
Last active yesterday
from
NOK 200
/day
RachelR

2. Rachel

4.6 km
from
NOK 200
/day
2 reviews

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr

Last active 3 days ago
Usually responds within few hours
RachelR

2. Rachel

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr4.6 km
(2 reviews)
Last active 3 days ago
Usually responds within few hours
from
NOK 200
/day
Rubi FelinaR

3. Rubi Felina

3.8 km
from
NOK 150
/day
1 review

Usually responds within one day
Rubi FelinaR

3. Rubi Felina

3.8 km
(1 review)
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day
Linn BeateL

4. Linn Beate

2.1 km
from
NOK 150
/day

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!

Lives with 1 dog
Linn BeateL

4. Linn Beate

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!2.1 km
Lives with 1 dog
from
NOK 150
/day
AmandaA

5. Amanda

2 km
from
NOK 150
/day
1 review

Katt- og hundepass

Last active 10 days ago
Lives with 2 cats
AmandaA

5. Amanda

Katt- og hundepass2 km
(1 review)
Last active 10 days ago
Lives with 2 cats
"Ekstremt takknemlig og fornøyd med jobben Amanda har gjort! Har følt meg veldig trygg med henne som passer 😊"
LeaL
Review by Lea
from
NOK 150
/day
ÅsaÅ

6. Åsa

4 km
from
NOK 250
/day
5 reviews
1
recurring guest

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :)

Lives with 1 cat
ÅsaÅ

6. Åsa

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :) 4 km
(5 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
"Åsa er meget nøye og pliktoppfyllende. Man merker at hun tenker på kattens beste. Veldig profesjonelt. Hun tar jobben som kattepasser på alvor. "
CarinaC
Review by Carina
from
NOK 250
/day
MajaM

7. Maja

2.6 km
from
NOK 300
/day
10 reviews
4
recurring guests

Rolig og katteglad vernepleier😇

Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
MajaM

7. Maja

Rolig og katteglad vernepleier😇2.6 km
(10 reviews)
4 recurring guests
Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
"Vi har vært svært fornøyde med å la Maja passe våre to sibirkatter! Hun har på en pliktoppfyllende og omsorgsfull måte tatt hånd om kattene, og gitt oss hyggelige oppdateringer etter besøkene. Vi kan sterkt anbefale Maja til alle som vurderer kattepass i eget hjem😊 For oss var det rett og slett en stor suksess! "
GitteG
Review by Gitte
from
NOK 300
/day
AnnachiaraA

8. Annachiara

2.5 km
from
NOK 200
/day
1 review
1
recurring guest

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds

Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
AnnachiaraA

8. Annachiara

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds2.5 km
(1 review)
1 recurring guest
Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
"I highly recommend Annachiara as a cat sitter. She did a fantastic job looking after our cat and it is clear he likes her too. She put us at ease, understood the needs of our older cat and kept us updated during her visits. Communication was easy and clear 😻"
ClareC
Review by Clare
from
NOK 200
/day
ZaneZ

9. Zane

1.8 km
from
NOK 150
/day
6 reviews

Hunde og kattepass i Trondheim

Last booked 5 days ago
Last contacted 6 days ago
ZaneZ

9. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 1.8 km
(6 reviews)
Last booked 5 days ago
Last contacted 6 days ago
"God service, gjorde alt vi ba om 😀"
TerjeT
Review by Terje
from
NOK 150
/day
DeborahD

10. Deborah

4.8 km
from
NOK 225
/day
3 reviews
1
recurring guest

Animal lover looking for more cats & dogs to love.

Usually responds within few hours
DeborahD

10. Deborah

Animal lover looking for more cats & dogs to love. 4.8 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Usually responds within few hours
"She is amazing 👏 , took care of my cats so well. My cats told me😆😆. and she is super kind. So you can 200% trust her.😊😊"
YuY
Review by Yu
from
NOK 225
/day
TunaT

11. Tuna

0.4 km
from
NOK 200
/day
1 review

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie

Usually responds within one day
TunaT

11. Tuna

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie0.4 km
(1 review)
Usually responds within one day
from
NOK 200
/day
OdaO

12. Oda

2.3 km
from
NOK 150
/day

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Usually responds within one day
OdaO

12. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser2.3 km
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day
Zuzanna MariaZ

13. Zuzanna Maria

2.3 km
from
NOK 170
/day

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)

Zuzanna MariaZ

13. Zuzanna Maria

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)2.3 km
from
NOK 170
/day
AuroraA

14. Aurora

3.1 km
from
NOK 200
/day

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

14. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️3.1 km
from
NOK 200
/day
AndreasA

15. Andreas

2.7 km
from
NOK 250
/day

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like

AndreasA

15. Andreas

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like2.7 km
from
NOK 250
/day
IngvildI

16. Ingvild

1.8 km
from
NOK 150
/day

Aktiv Djurälskande Student!

Usually responds within one day
IngvildI

16. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!1.8 km
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day