1. Pet Sitting
  2. Jakobsli

Pet Sitting, Jakobsli

Drop-in visits at your home for your pet

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
TunaT

1. Tuna

4.8 km
from
NOK 200
/day
1 review

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie

Usually responds within one day
TunaT

1. Tuna

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie4.8 km
(1 review)
Usually responds within one day
from
NOK 200
/day
OdaO

2. Oda

2.7 km
from
NOK 150
/day

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Usually responds within one day
OdaO

2. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser2.7 km
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day
AuroraA

3. Aurora

2.1 km
from
NOK 200
/day

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

3. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️2.1 km
from
NOK 200
/day
AndreasA

4. Andreas

2.6 km
from
NOK 250
/day

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like

AndreasA

4. Andreas

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like2.6 km
from
NOK 250
/day
IngvildI

5. Ingvild

3.4 km
from
NOK 150
/day

Aktiv Djurälskande Student!

Usually responds within one day
IngvildI

5. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!3.4 km
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day