1. Doggy Day Care
  2. Fjellstrand

Doggy Day Care, Fjellstrand

Daytime care for your dog at the sitter's home

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog45+ kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
MartheM

1. Marthe

10.2 km
from
NOK 400
/day
1 review

Trygg og kjærlig hundepass med mye tid og omsorg 🐶

Last contacted 7 days ago
Last active 2 days ago
MartheM

1. Marthe

Trygg og kjærlig hundepass med mye tid og omsorg 🐶10.2 km
(1 review)
Last contacted 7 days ago
Last active 2 days ago
from
NOK 400
/day
ErfanE

2. Erfan

14.7 km
from
NOK 150
/day

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Last contacted 2 days ago
Last active 2 days ago
ErfanE

2. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾14.7 km
Last contacted 2 days ago
Last active 2 days ago
from
NOK 150
/day
IreneI

3. Irene

15.2 km
from
NOK 280
/day
1 review

Home visit and boarding for cats 😽

Last active 2 days ago
Usually responds within one day
IreneI

3. Irene

Home visit and boarding for cats 😽15.2 km
(1 review)
Last active 2 days ago
Usually responds within one day
from
NOK 280
/day
MadihaM

4. Madiha

17 km
from
NOK 175
/day
1 review

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Last booked 3 days ago
Last contacted 3 days ago
MadihaM

4. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾17 km
(1 review)
Last booked 3 days ago
Last contacted 3 days ago
from
NOK 175
/day
HedvikaH

5. Hedvika

9.3 km
from
NOK 300
/day
2 reviews
1
recurring guest

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Last contacted 8 days ago
Last active 4 days ago
HedvikaH

5. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats9.3 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 8 days ago
Last active 4 days ago
from
NOK 300
/day
BergitteB

6. Bergitte

14.9 km
from
NOK 150
/day
1 review

Savner dyr i hverdagen!

Last contacted 6 days ago
Last active 5 days ago
BergitteB

6. Bergitte

Savner dyr i hverdagen!14.9 km
(1 review)
Last contacted 6 days ago
Last active 5 days ago
from
NOK 150
/day
sinaS

7. sina

15.8 km
from
NOK 500
/day
17 reviews
6
recurring guests

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Last active 8 days ago
Usually responds within one day
sinaS

7. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️15.8 km
(17 reviews)
6 recurring guests
Last active 8 days ago
Usually responds within one day
from
NOK 500
/day
MarteM

8. Marte

19.3 km
from
NOK 450
/day

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Last active 9 days ago
Usually responds within one day
MarteM

8. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.19.3 km
Last active 9 days ago
Usually responds within one day
from
NOK 450
/day
ToryT

9. Tory

15.8 km
from
NOK 500
/day
1 review

Trygg å kjærlig dyrepass

Last active 10 days ago
Usually responds within one day
ToryT

9. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass15.8 km
(1 review)
Last active 10 days ago
Usually responds within one day
from
NOK 500
/day
ChontichaC

10. Chonticha

12.6 km
from
NOK 300
/day
6 reviews
2
recurring guests

New pet sitter in your area

Last contacted 10 days ago
Last active 10 days ago
ChontichaC

10. Chonticha

New pet sitter in your area12.6 km
(6 reviews)
2 recurring guests
Last contacted 10 days ago
Last active 10 days ago
from
NOK 300
/day
RuidiR

11. Ruidi

14.9 km
from
NOK 250
/day
5 reviews

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Last contacted 11 days ago
Last active 10 days ago
RuidiR

11. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker14.9 km
(5 reviews)
Last contacted 11 days ago
Last active 10 days ago
from
NOK 250
/day
JoakimJ

12. Joakim

17.5 km
from
NOK 250
/day
1 review

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Last contacted 11 days ago
Last active 10 days ago
JoakimJ

12. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo17.5 km
(1 review)
Last contacted 11 days ago
Last active 10 days ago
from
NOK 250
/day
NataliaN

13. Natalia

14.8 km
from
NOK 175
/day

Loving and Caring Dog Sitter

Last active 12 days ago
NataliaN

13. Natalia

Loving and Caring Dog Sitter 14.8 km
Last active 12 days ago
from
NOK 175
/day
MaleneM

14. Malene

19.6 km
from
NOK 200
/day
2 reviews
1
recurring guest

Trygg og erfaren dyrepasser

Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
MaleneM

14. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser19.6 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
from
NOK 200
/day
Nikolay MillanN

15. Nikolay Millan

18 km
from
NOK 350
/day

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Lives with 1 dog
Lives with Yorkshire terrier Krystoff
Nikolay MillanN

15. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk18 km
Lives with 1 dog
Lives with Yorkshire terrier Krystoff
from
NOK 350
/day
StixS

16. Stix

16.8 km
from
NOK 350
/day

Skog, mark og tålmodighet

Lives with 1 dog
Lives with Schæferblanding Frauke
StixS

16. Stix

Skog, mark og tålmodighet16.8 km
Lives with 1 dog
Lives with Schæferblanding Frauke
from
NOK 350
/day
JasmineJ

17. Jasmine

17.8 km
from
NOK 250
/day

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Usually responds within one day
JasmineJ

17. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷17.8 km
Usually responds within one day
from
NOK 250
/day
PhilippP

18. Philipp

14.5 km
from
NOK 250
/day

Calm and caring Petsitter 🐱 🐶

PhilippP

18. Philipp

Calm and caring Petsitter 🐱 🐶 14.5 km
from
NOK 250
/day
VictoriaV

19. Victoria

16.8 km
from
NOK 300
/day
5 reviews
1
recurring guest

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

19. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr16.8 km
(5 reviews)
1 recurring guest
from
NOK 300
/day
MaritaM

20. Marita

15.7 km
from
NOK 300
/day

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

20. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️15.7 km
from
NOK 300
/day