1. Dog sitting
  2. Vikhammer

Dog Sitting, Vikhammer

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
MarcoM

1. Marco

11.5 km - Trondheim
from
NOK 190
/day
5 reviews
1
recurring guest

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️

Last active yesterday
MarcoM

1. Marco

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️11.5 km - Trondheim
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active yesterday
"Marco har vært vidunderlig i alle saker! God kommunikasjon, katten vår har vært heldig å få han for å ta vare på henne :) anbefales hjertelig!"
NicoN
Review by Nico
from
NOK 190
/day
Maria AlejandraM

2. Maria Alejandra

11.2 km
from
NOK 270
/day
1 review

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg

Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
Maria AlejandraM

2. Maria Alejandra

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg11.2 km
(1 review)
Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
"Vi er svært fornøyde med Maria! Hun passet katten vår i to uker i sommer og katten ble svært godt ivaretatt <3 Det er tydelig at Maria genuit elsker dyr og er opptatt av hva som er det beste for dyret til enhver tid. Vi har hatt hyggelig og god kommunikasjon hele veien, og vi har alltid følt oss oppdatert på hvordan katten har det både gjennom dialog, bilder og video. Maria er kunnskapsrik, omsorgsfull og løsningsorientert, og man føler seg trygg på at katten er i gode hender! Anbefales på det sterkeste! <3"
Aina HernándezA
Review by Aina Hernández
from
NOK 270
/day
DelinaD

3. Delina

12.9 km - Trondheim
from
NOK 250
/day
10 reviews
5
recurring guests

kjærlig jente som passer på dine firbente<3

Usually responds within one day
DelinaD

3. Delina

kjærlig jente som passer på dine firbente<312.9 km - Trondheim
(10 reviews)
5 recurring guests
Usually responds within one day
"Delina passet på våre to katter i romjula. Veldig hyggelig og profesjonell, og sendte fine rapporter hver dag. Anbefales å booke Delina som dyrepasser på det varmeste. "
EspenE
Review by Espen
from
NOK 250
/day
PaolaP

4. Paola

11.2 km
from
NOK 210
/day
2 reviews
1
recurring guest

Dedicated and Caring Pet Sitter—Your Pet Is Priority!

Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
PaolaP

4. Paola

Dedicated and Caring Pet Sitter—Your Pet Is Priority!11.2 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
"Paola did a fantastic job that let me take it easy on Christmas. I received pictures every day with updates on how the cats were doing. "
Martin HamreM
Review by Martin Hamre
from
NOK 210
/day
LindaL

5. Linda

14.8 km
from
NOK 200
/day
14 reviews
4
recurring guests

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..

Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
LindaL

5. Linda

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..14.8 km
(14 reviews)
4 recurring guests
Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
"Linda is a very kind and thoughtful petsitter. My cat had a very good time, besides feeding her and necessary cleaning, she also payed attention to playtime which I really appreciated. Sent me pictures everytime she dropped-by and the communication was very good. My cat got herself a careful petsitter with a friendly approach. Absolutely recommended! "
MiroslavaM
Review by Miroslava
from
NOK 200
/day
FredrikF

6. Fredrik

10.9 km
from
NOK 200
/day
1 review

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Last booked 4 days ago
Last active yesterday
FredrikF

6. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos10.9 km
(1 review)
Last booked 4 days ago
Last active yesterday
from
NOK 200
/day
RachelR

7. Rachel

7 km
from
NOK 200
/day
2 reviews

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr

Last active 3 days ago
Usually responds within few hours
RachelR

7. Rachel

Ansvarsfull og pålitelig med stor forkjærlighet for dyr7 km
(2 reviews)
Last active 3 days ago
Usually responds within few hours
from
NOK 200
/day
Rubi FelinaR

8. Rubi Felina

9.2 km
from
NOK 150
/day
1 review

Usually responds within one day
Rubi FelinaR

8. Rubi Felina

9.2 km
(1 review)
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day
Linn BeateL

9. Linn Beate

13.7 km
from
NOK 150
/day

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!

Lives with 1 dog
Linn BeateL

9. Linn Beate

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!13.7 km
Lives with 1 dog
from
NOK 150
/day
AmandaA

10. Amanda

9.7 km
from
NOK 150
/day
1 review

Katt- og hundepass

Last active 10 days ago
Lives with 2 cats
AmandaA

10. Amanda

Katt- og hundepass9.7 km
(1 review)
Last active 10 days ago
Lives with 2 cats
"Ekstremt takknemlig og fornøyd med jobben Amanda har gjort! Har følt meg veldig trygg med henne som passer 😊"
LeaL
Review by Lea
from
NOK 150
/day
ÅsaÅ

11. Åsa

13.9 km
from
NOK 250
/day
5 reviews
1
recurring guest

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :)

Lives with 1 cat
ÅsaÅ

11. Åsa

Dyrevenn som passer katt/smådyr hjemme hos deg :) 13.9 km
(5 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
"Åsa er meget nøye og pliktoppfyllende. Man merker at hun tenker på kattens beste. Veldig profesjonelt. Hun tar jobben som kattepasser på alvor. "
CarinaC
Review by Carina
from
NOK 250
/day
MajaM

12. Maja

8.9 km
from
NOK 300
/day
10 reviews
4
recurring guests

Rolig og katteglad vernepleier😇

Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
MajaM

12. Maja

Rolig og katteglad vernepleier😇8.9 km
(10 reviews)
4 recurring guests
Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
"Vi har vært svært fornøyde med å la Maja passe våre to sibirkatter! Hun har på en pliktoppfyllende og omsorgsfull måte tatt hånd om kattene, og gitt oss hyggelige oppdateringer etter besøkene. Vi kan sterkt anbefale Maja til alle som vurderer kattepass i eget hjem😊 For oss var det rett og slett en stor suksess! "
GitteG
Review by Gitte
from
NOK 300
/day
AnnachiaraA

13. Annachiara

10.9 km
from
NOK 200
/day
1 review
1
recurring guest

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds

Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
AnnachiaraA

13. Annachiara

Animal lover with experience with cats, rabbits and birds10.9 km
(1 review)
1 recurring guest
Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
"I highly recommend Annachiara as a cat sitter. She did a fantastic job looking after our cat and it is clear he likes her too. She put us at ease, understood the needs of our older cat and kept us updated during her visits. Communication was easy and clear 😻"
ClareC
Review by Clare
from
NOK 200
/day
ZaneZ

14. Zane

10 km
from
NOK 150
/day
6 reviews

Hunde og kattepass i Trondheim

Last booked 5 days ago
Last contacted 6 days ago
ZaneZ

14. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 10 km
(6 reviews)
Last booked 5 days ago
Last contacted 6 days ago
"God service, gjorde alt vi ba om 😀"
TerjeT
Review by Terje
from
NOK 150
/day
TunaT

15. Tuna

11.5 km
from
NOK 200
/day
1 review

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie

Usually responds within one day
TunaT

15. Tuna

Omsorgsfull dyrepass tilgjengelig mens du er på sommerferie11.5 km
(1 review)
Usually responds within one day
from
NOK 200
/day
SiljeS

16. Silje

13.5 km
from
NOK 170
/day
2 reviews
1
recurring guest

Erfaren passer med gode referanser

Last active 14 days ago
Usually responds within one day
SiljeS

16. Silje

Erfaren passer med gode referanser13.5 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Last active 14 days ago
Usually responds within one day
from
NOK 170
/day
OdaO

17. Oda

9.8 km
from
NOK 150
/day

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Usually responds within one day
OdaO

17. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser9.8 km
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day
Zuzanna MariaZ

18. Zuzanna Maria

12.9 km
from
NOK 170
/day

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)

Zuzanna MariaZ

18. Zuzanna Maria

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)12.9 km
from
NOK 170
/day
TonjeT

19. Tonje

14.5 km
from
NOK 325
/day
5 reviews
3
recurring guests

Gøy og lærerik pass

Lives with 1 dog
Usually responds within few hours
TonjeT

19. Tonje

Gøy og lærerik pass14.5 km
(5 reviews)
3 recurring guests
Lives with 1 dog
Usually responds within few hours
from
NOK 325
/day
AuroraA

20. Aurora

8.5 km
from
NOK 200
/day

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

20. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️8.5 km
from
NOK 200
/day