1. Dog sitting
  2. Trondheim

Dog Sitting, Trondheim

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
OdaO

1. Oda

2.3 km
from
NOK 150
/day

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Usually responds within one day
OdaO

1. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser2.3 km
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day
Zuzanna MariaZ

2. Zuzanna Maria

2.3 km
from
NOK 170
/day

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)

Zuzanna MariaZ

2. Zuzanna Maria

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)2.3 km
from
NOK 170
/day
TonjeT

3. Tonje

8.2 km
from
NOK 325
/day
5 reviews
3
recurring guests

Gøy og lærerik pass

Lives with 1 dog
Usually responds within few hours
TonjeT

3. Tonje

Gøy og lærerik pass8.2 km
(5 reviews)
3 recurring guests
Lives with 1 dog
Usually responds within few hours
from
NOK 325
/day
AuroraA

4. Aurora

3.1 km
from
NOK 200
/day

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

4. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️3.1 km
from
NOK 200
/day
AndreasA

5. Andreas

2.7 km
from
NOK 250
/day

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like

AndreasA

5. Andreas

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like2.7 km
from
NOK 250
/day
IngvildI

6. Ingvild

1.8 km
from
NOK 150
/day

Aktiv Djurälskande Student!

Usually responds within one day
IngvildI

6. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!1.8 km
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day