1. Dog sitting
  2. Heimdal

Dog Sitting, Heimdal

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
Zuzanna MariaZ

1. Zuzanna Maria

7.1 km
from
NOK 170
/day

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)

Zuzanna MariaZ

1. Zuzanna Maria

Dyreglad og kjærlig dyrepasser i Trondheim:)7.1 km
from
NOK 170
/day
TonjeT

2. Tonje

4.7 km
from
NOK 325
/day
5 reviews
3
recurring guests

Gøy og lærerik pass

Lives with 1 dog
Usually responds within few hours
TonjeT

2. Tonje

Gøy og lærerik pass4.7 km
(5 reviews)
3 recurring guests
Lives with 1 dog
Usually responds within few hours
from
NOK 325
/day
AuroraA

3. Aurora

11.6 km
from
NOK 200
/day

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️

AuroraA

3. Aurora

Jeg elsker dyr og vil hjelpe deg med ditt dyr❤️11.6 km
from
NOK 200
/day
AndreasA

4. Andreas

9.4 km
from
NOK 250
/day

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like

AndreasA

4. Andreas

Ungkar på 25 år som dyrene dine lett vil like9.4 km
from
NOK 250
/day
AnnA

5. Ann

9.8 km
from
NOK 250
/day

Tilbyr tur/løpetur/mental trening, pass og kloklipp

AnnA

5. Ann

Tilbyr tur/løpetur/mental trening, pass og kloklipp9.8 km
from
NOK 250
/day
IngvildI

6. Ingvild

9.1 km
from
NOK 150
/day

Aktiv Djurälskande Student!

Usually responds within one day
IngvildI

6. Ingvild

Aktiv Djurälskande Student!9.1 km
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day