1. Dog sitting
  2. Haslum

Dog Sitting, Haslum

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
HeidiH

1. Heidi

10.6 km
from
NOK 250
/day

Pålitelig og dyrekjær katteeier

Last active 12 days ago
Lives with 1 cat
HeidiH

1. Heidi

Pålitelig og dyrekjær katteeier10.6 km
Last active 12 days ago
Lives with 1 cat
from
NOK 250
/day
Tara-MagdalenaT

2. Tara-Magdalena

10.7 km
from
NOK 200
/day
New sitter

loving and caring cat/dog sitter

Tara-MagdalenaT

2. Tara-Magdalena

New sitter
loving and caring cat/dog sitter 10.7 km
from
NOK 200
/day
MarianneM

3. Marianne

10.8 km
from
NOK 250
/day
39 reviews
19
recurring guests

Meget erfaren hundepasser m leilighet i fine omgivelser

Usually responds within one day
MarianneM

3. Marianne

Meget erfaren hundepasser m leilighet i fine omgivelser10.8 km
(39 reviews)
19 recurring guests
Usually responds within one day
from
NOK 250
/day
KajaK

4. Kaja

7 km
from
NOK 250
/day

Jeg vil gjøre det beste for ditt kjæledyr!

KajaK

4. Kaja

Jeg vil gjøre det beste for ditt kjæledyr!7 km
from
NOK 250
/day
Maren HaugenM

5. Maren Haugen

10.6 km
from
NOK 250
/day

Dyreglad, positiv, sprek jente søker turvenn!

Maren HaugenM

5. Maren Haugen

Dyreglad, positiv, sprek jente søker turvenn!10.6 km
from
NOK 250
/day
SunnivaS

6. Sunniva

8.6 km
from
NOK 160
/day

Hundeglad jente som savner en firbeint turvenn 🐾

SunnivaS

6. Sunniva

Hundeglad jente som savner en firbeint turvenn 🐾8.6 km
from
NOK 160
/day
CarolineC

7. Caroline

10.5 km
from
NOK 200
/day

Your Pet, Cared for Like My Own

Lives with 1 dog
Lives with Mix - Yorkshire/Poodle Fanny
CarolineC

7. Caroline

Your Pet, Cared for Like My Own10.5 km
Lives with 1 dog
Lives with Mix - Yorkshire/Poodle Fanny
from
NOK 200
/day
FridaF

8. Frida

9.7 km
from
NOK 200
/day

Omsorgsfull og pålitelig dyrevenn

Usually responds within few hours
FridaF

8. Frida

Omsorgsfull og pålitelig dyrevenn9.7 km
Usually responds within few hours
from
NOK 200
/day
MilagrosM

9. Milagros

10.4 km
from
NOK 260
/day

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

9. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾10.4 km
from
NOK 260
/day
JeanetteJ

10. Jeanette

8.8 km
from
NOK 200
/day

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️

Usually responds within few hours
JeanetteJ

10. Jeanette

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️ 8.8 km
Usually responds within few hours
from
NOK 200
/day
AliciaA

11. Alicia

10.8 km
from
NOK 300
/day

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Lives with 1 dog
Lives with Mops Sheeva
AliciaA

11. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to10.8 km
Lives with 1 dog
Lives with Mops Sheeva
from
NOK 300
/day
SophieS

12. Sophie

3.4 km
from
NOK 300
/day

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Usually responds within one day
SophieS

12. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser3.4 km
Usually responds within one day
from
NOK 300
/day
LaryssaL

13. Laryssa

9.6 km
from
NOK 350
/day

Student som elsker dyr

LaryssaL

13. Laryssa

Student som elsker dyr9.6 km
from
NOK 350
/day
NannaN

14. Nanna

10.6 km
from
NOK 150
/day

Livlig og sosial jente som ønsker å gå mer tur med hunder

NannaN

14. Nanna

Livlig og sosial jente som ønsker å gå mer tur med hunder10.6 km
from
NOK 150
/day
TashaT

15. Tasha

9 km
from
NOK 300
/day
2 reviews

Passer gjerne på katten din

Usually responds within one hour
TashaT

15. Tasha

Passer gjerne på katten din 9 km
(2 reviews)
Usually responds within one hour
from
NOK 300
/day
FredrikkeF

16. Fredrikke

9.2 km
from
NOK 300
/day

Passer Kaniner 🌸 hjemme hos meg.

Usually responds within one day
FredrikkeF

16. Fredrikke

Passer Kaniner 🌸 hjemme hos meg. 9.2 km
Usually responds within one day
from
NOK 300
/day
TinaT

17. Tina

6.8 km
from
NOK 150
/day

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Usually responds within one day
TinaT

17. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn6.8 km
Usually responds within one day
from
NOK 150
/day
PardisP

18. Pardis

10.1 km
from
NOK 400
/day

Here To Love Your Pets

PardisP

18. Pardis

Here To Love Your Pets10.1 km
from
NOK 400
/day
OlgaO

19. Olga

10.5 km
from
NOK 350
/day

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
OlgaO

19. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻10.5 km
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
from
NOK 350
/day
MaudM

20. Maud

10.4 km
from
NOK 250
/day

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛

Lives with 1 cat
MaudM

20. Maud

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛10.4 km
Lives with 1 cat
from
NOK 250
/day