1. Dog sitting
  2. Oslo

Dog Sitting, Oslo

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
NannaN

1. Nanna

2.4 km
from
NOK 150
/day

Livlig og sosial jente som ønsker å gå mer tur med hunder

NannaN

1. Nanna

Livlig og sosial jente som ønsker å gå mer tur med hunder2.4 km
from
NOK 150
/day
TashaT

2. Tasha

2 km
from
NOK 300
/day
2 reviews

Passer gjerne på katten din

Usually responds within one hour
TashaT

2. Tasha

Passer gjerne på katten din 2 km
(2 reviews)
Usually responds within one hour
from
NOK 300
/day
HåkonH

3. Håkon

3 km
from
NOK 200
/day
15 reviews
8
recurring guests

Rolig og kjærlig dyremann

Lives with 2 cats
HåkonH

3. Håkon

Rolig og kjærlig dyremann3 km
(15 reviews)
8 recurring guests
Lives with 2 cats
"Håkon er en super kattepasser! Jeg følte meg veldig trygg på han og kattene mine var i kjempeform når jeg kom hjem. Kan absolutt anbefale han!"
IbenI
Review by Iben
from
NOK 200
/day
RakelR

4. Rakel

1.5 km
from
NOK 150
/day
1 review

22år-gammel hundeelsker

Usually responds within few hours
RakelR

4. Rakel

22år-gammel hundeelsker 1.5 km
(1 review)
Usually responds within few hours
from
NOK 150
/day
TobiasT

5. Tobias

3.4 km
from
NOK 150
/day
12 reviews
3
recurring guests

Passer gledelig hunden din!

TobiasT

5. Tobias

Passer gledelig hunden din!3.4 km
(12 reviews)
3 recurring guests
from
NOK 150
/day
HegeH

6. Hege

4.6 km
from
NOK 400
/day
8 reviews
4
recurring guests

Kattepass - fleksibel og omsorgsfull

Usually responds within few hours
HegeH

6. Hege

Kattepass - fleksibel og omsorgsfull4.6 km
(8 reviews)
4 recurring guests
Usually responds within few hours
"Vi følte oss fullstendig trygge når Hege passet katten vår mens vi var bortreist. Hege er pålitelig og enkel å kommunisere med, og vi håper at det passer neste gang vi tar kontakt også. Anbefaler henne på det varmeste 😊"
MariM
Review by Mari
from
NOK 400
/day
FredrikkeF

7. Fredrikke

1.5 km
from
NOK 300
/day

Passer Kaniner 🌸 hjemme hos meg.

Usually responds within one day
FredrikkeF

7. Fredrikke

Passer Kaniner 🌸 hjemme hos meg. 1.5 km
Usually responds within one day
from
NOK 300
/day
ElsaE

8. Elsa

2.9 km
from
NOK 200
/day

Do you need a reliable petsitter?

Lives with 1 dog, 1 cat
Lives with Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

8. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 2.9 km
Lives with 1 dog, 1 cat
Lives with Ratonero bodeguero andaluz Bady
from
NOK 200
/day
Luzia LinoL

9. Luzia Lino

3.6 km
from
NOK 200
/day

Omsorg og tillit til kjæledyret ditt ❤️

Luzia LinoL

9. Luzia Lino

Omsorg og tillit til kjæledyret ditt ❤️3.6 km
from
NOK 200
/day
KarolinaK

10. Karolina

3.1 km
from
NOK 300
/day

Trygge, aktive og hyggelige hundeturer på Torshov

KarolinaK

10. Karolina

Trygge, aktive og hyggelige hundeturer på Torshov3.1 km
from
NOK 300
/day
OlgaO

11. Olga

1.4 km
from
NOK 350
/day

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
OlgaO

11. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻1.4 km
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
from
NOK 350
/day
ioanisI

12. ioanis

1.3 km
from
NOK 150
/day

omsorgsfull og dyreglad hundepasser

ioanisI

12. ioanis

omsorgsfull og dyreglad hundepasser1.3 km
from
NOK 150
/day
Alexander HjelvikA

13. Alexander Hjelvik

1.4 km
from
NOK 300
/day

Dog Walker Services [Experienced]

Alexander HjelvikA

13. Alexander Hjelvik

Dog Walker Services [Experienced]1.4 km
from
NOK 300
/day
Nikolay MillanN

14. Nikolay Millan

2.5 km
from
NOK 150
/day

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Lives with 1 dog
Lives with Yorkshire terrier Krystoff
Nikolay MillanN

14. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk2.5 km
Lives with 1 dog
Lives with Yorkshire terrier Krystoff
from
NOK 150
/day
MaudM

15. Maud

0.7 km
from
NOK 250
/day

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛

Lives with 1 cat
MaudM

15. Maud

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛0.7 km
Lives with 1 cat
from
NOK 250
/day
SigridS

16. Sigrid

1.2 km
from
NOK 200
/day

Erfaren og aktiv hundepasser

Last contacted 4 days ago
Last active today
SigridS

16. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser1.2 km
Last contacted 4 days ago
Last active today
from
NOK 200
/day
CelinaC

17. Celina

1.4 km
from
NOK 200
/day

Jeg passer gjerne hunden eller katten din:)

Usually responds within one day
CelinaC

17. Celina

Jeg passer gjerne hunden eller katten din:)1.4 km
Usually responds within one day
from
NOK 200
/day