1. Dog sitting
  2. Bergen

Dog Sitting, Bergen

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (NOK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
CamillaC

1. Camilla

3.4 km
from
NOK 200
/day
162 reviews
65
recurring guests

Dyrepasning

Calendar recently updated
Last booked 5 days ago
CamillaC

1. Camilla

Dyrepasning3.4 km
(162 reviews)
65 recurring guests
Calendar recently updated
Last booked 5 days ago
"Camilla har passet kattene mine flere ganger årlig siste 4 årene og det har jeg satt veldig pris på. Vi må dessverre flytte nå, men jeg og kattene vil savne Camillas engasjement for kattepass! "
SanneS
Review by Sanne
from
NOK 200
/day
BrittB

2. Britt

0.9 km
from
NOK 180
/day
54 reviews
27
recurring guests

Cat Sitter For Bergen City Center

Last booked 8 days ago
Last contacted 3 days ago
BrittB

2. Britt

Cat Sitter For Bergen City Center0.9 km
(54 reviews)
27 recurring guests
Last booked 8 days ago
Last contacted 3 days ago
"Britt is a very attentive cat-sitter. She provided daily updates on how my cat was doing, and also sent several lovely photos. Britt made everything very easy, from the first communication. I’m really pleased and will definitely request her again!"
-anonymized--
Review by -anonymized-
from
NOK 180
/day
You and your pet are in safe hands when you book and pay on Pawshake.
Thea BjerkemoT

3. Thea Bjerkemo

1.8 km
from
NOK 200
/day
New sitter

Calendar recently updated
Last active 2 days ago
Thea BjerkemoT

3. Thea Bjerkemo

New sitter
1.8 km
Calendar recently updated
Last active 2 days ago
from
NOK 200
/day
KarinaK

4. Karina

11.5 km
from
NOK 200
/day
New sitter

Caring pet sitter working from home 🐶

Last active 4 days ago
KarinaK

4. Karina

New sitter
Caring pet sitter working from home 🐶11.5 km
Last active 4 days ago
from
NOK 200
/day
MajaM

5. Maja

7.9 km
from
NOK 200
/day
8 reviews
3
recurring guests

Katteelsker med erfaring og omsorg

Last active 14 days ago
Lives with 2 cats
MajaM

5. Maja

Katteelsker med erfaring og omsorg7.9 km
(8 reviews)
3 recurring guests
Last active 14 days ago
Lives with 2 cats
"Det var første gang jeg brukte kattepass service for mine to katter. Et familiemedlem hadde brukt samme app tidligere, men med annen kattepasser og var veldig fornøyd. Derfor valgte jeg å bruke samme app. App og bestilling av lokal kattepasser var veldig enkelt og kommunikasjonen med Maja var god fra starten. Når vi møttes fikk jeg et veldig godt inntrykk av henne og hennes rolige og trygge fremtoning. Det var tydelig at hun hadde god kjennskap til katter. Mens jeg var borte fikk jeg daglige oppdateringer der jeg så hvor godt jentene mine hadde det, og det gjorde at jeg kunne slappe helt av på ferie. Mine to katter er som regel skeptiske til fremmede og holder seg unna, men jeg ble gledelig overrasket over hvor kontaktsøkende de var med Maja mens jeg var borte. Hun fikk kose og børste de og de så så sunne og friske ut når jeg kom hjem, og jeg kunne se de hadde hatt det mye bedre av å ha Maja på besøk enn tidligere pass fra venner. Jeg kan trygt anbefale Maja videre og har allerede bestilt henne som kattepasser igjen når jeg drar på ny tur! "
Ida ElisabethI
Review by Ida Elisabeth
from
NOK 200
/day
MadeleineM

6. Madeleine

7.5 km
from
NOK 200
/day
3 reviews
1
recurring guest

Fleksibel dyrepasser til katt på Hop!

Last active today
Usually responds within few hours
MadeleineM

6. Madeleine

Fleksibel dyrepasser til katt på Hop! 7.5 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Last active today
Usually responds within few hours
"Vi opplevde at Madeleine gjorde en veldig god jobb med å passe katten vår når vi var bortreist (drop in besøk). Fikk gode dagsrapporter med bilder. "
EirikE
Review by Eirik
from
NOK 200
/day
Benedikte VelsvikB

7. Benedikte Velsvik

6.2 km - Laksevåg
from
NOK 200
/day
New sitter

Dyreglad familie og katteeier til to pusekatter

Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
Benedikte VelsvikB

7. Benedikte Velsvik

New sitter
Dyreglad familie og katteeier til to pusekatter6.2 km - Laksevåg
Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
from
NOK 200
/day
AmalieA

8. Amalie

1.8 km
from
NOK 150
/day
1 review
1
recurring guest

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter

Lives with 1 cat
AmalieA

8. Amalie

Erfaren dyrepasser med stort hjerte for hunder og katter1.8 km
(1 review)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
"Kjempehyggelig og pålitelig! Kattene elsker henne. "
SiriS
Review by Siri
from
NOK 150
/day
AngelaA

9. Angela

0.6 km
from
NOK 180
/day
New sitter

Last active yesterday
AngelaA

9. Angela

New sitter
0.6 km
Last active yesterday
from
NOK 180
/day
HanneH

10. Hanne

8.9 km
from
NOK 180
/day
9 reviews
4
recurring guests

Kjærlig kattepass med ansvar og erfaring🐾

Last active 12 days ago
Lives with 1 cat
HanneH

10. Hanne

Kjærlig kattepass med ansvar og erfaring🐾8.9 km
(9 reviews)
4 recurring guests
Last active 12 days ago
Lives with 1 cat
"Veldig fornøyd med Hanne som dyrepasser, sender også bilder av katten når hun er på besøk, som er veldig betryggende! Booker igjen når det trengs! "
MatiasM
Review by Matias
from
NOK 180
/day
MiaM

11. Mia

8.4 km
from
NOK 200
/day
2 reviews
1
recurring guest

Hundelufting når hunder din trenger det!

Last active 14 days ago
Usually responds within few hours
MiaM

11. Mia

Hundelufting når hunder din trenger det! 8.4 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Last active 14 days ago
Usually responds within few hours
"Får hyggelige og informative meldinger uoppfordret. "
IdarI
Review by Idar
from
NOK 200
/day
ElisabethE

12. Elisabeth

5 km
from
NOK 240
/day
15 reviews
5
recurring guests

Passer dine hunder/katter/gnagere!

Last active 4 days ago
Usually responds within few hours
ElisabethE

12. Elisabeth

Passer dine hunder/katter/gnagere!5 km
(15 reviews)
5 recurring guests
Last active 4 days ago
Usually responds within few hours
"Elisabeth er ein finfin person og ein samvitsfull og dyktig kattepassar. Både katten min og eg liker henne godt og me nyttar henne gjerne igjen ved eit seinare høve. "
IngvildI
Review by Ingvild
from
NOK 240
/day
KacymaraK

13. Kacymara

9.3 km
from
NOK 200
/day
9 reviews
3
recurring guests

Animal lover - pet sitter

Last active 5 days ago
Lives with 2 cats
KacymaraK

13. Kacymara

Animal lover - pet sitter 9.3 km
(9 reviews)
3 recurring guests
Last active 5 days ago
Lives with 2 cats
"Kacymara has been a fantastic catsitter to our 3 cats!!! She has given us excellent reports and photos of our cats, which made us feel assured that they were being well looked after! Her communication and care of them have been really outstanding! She captured each cats personality and gave them the attention they each needed. She also helped with the plants and brought in the post. We would not hesitate to use Kacymara again or Pawshake."
KristinaK
Review by Kristina
from
NOK 200
/day
VanjaV

14. Vanja

6.2 km
from
NOK 250
/day
4 reviews
2
recurring guests

Trygge poter i gode hender

Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
VanjaV

14. Vanja

Trygge poter i gode hender6.2 km
(4 reviews)
2 recurring guests
Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
"Vi var de første som fikk gleden av å benytte Vanja gjennom denne appen. Og vi er rett og slett veldig fornøyd. Vanja er ikke bare veldig trivelig, men er pålitelig, enkel å kommunisere med, samvittighetsfull og har sist men ikke minst utvilsomt dyretekke. Vi følte oss veldig trygge på å slippe henne inn i hjemmet vårt og via bilder og videoer underveis fikk vi bekreftet at pusen var i gode hender! Alt i alt en veldig god opplevelse. Vi kan med trygghet anbefale Vanja videre til den neste som trenger dyrepass. "
Annette SandøyA
Review by Annette Sandøy
from
NOK 250
/day
ElisabethE

15. Elisabeth

5.9 km
from
NOK 200
/day
13 reviews
3
recurring guests

Tilgengeleg dyreelsker

Last booked 11 days ago
Last contacted 12 days ago
ElisabethE

15. Elisabeth

Tilgengeleg dyreelsker5.9 km
(13 reviews)
3 recurring guests
Last booked 11 days ago
Last contacted 12 days ago
"Elisabeth is a really good communicator and pet sitter, you feel very safe leaving your pet in her hands ❤️"
Aurélie & DanielA
Review by Aurélie & Daniel
from
NOK 200
/day
AasaA

16. Aasa

5.8 km
from
NOK 230
/day
38 reviews
9
recurring guests

Kattepass i ferien!

Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
AasaA

16. Aasa

Kattepass i ferien! 5.8 km
(38 reviews)
9 recurring guests
Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
"Aasa har passet katten vår før og vi er like fornøyd denne gangen. Hun er lett å kommunisere med, på tilbudsiden og til å stole på. Vi føler oss veldig trygg på å reise fra katten vår når Aasa passer på. Vår varmeste anbefaling og spør henne gjerne igjen 😍"
EvaE
Review by Eva
from
NOK 230
/day
SunnivaS

17. Sunniva

5 km
from
NOK 300
/day
5 reviews

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne

Calendar recently updated
Last active yesterday
SunnivaS

17. Sunniva

Trenger du kattepass? Eller kaninpass? Jeg kommer gjerne 5 km
(5 reviews)
Calendar recently updated
Last active yesterday
"Sunniva er utrolig hyggelig og dyktig kattepasser! Anbefales på det sterkeste 😊"
Aud LineA
Review by Aud Line
from
NOK 300
/day
SashaS

18. Sasha

0.3 km
from
NOK 350
/day
3 reviews
1
recurring guest

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :)

Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
SashaS

18. Sasha

Erfaren og fleksibel Hundepasser i centrum af Bergen :) 0.3 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
"Sasha er en veldig snill og fin dyrepass jeg absolutt kan anbefale! Hun vennet seg veldig fort med katten min som er ganske sjenert, oppdaterte meg hverdag med bilde og melding. Vi var veldig fornøyde og kommer sikkert tilbake til Sasha når vi trenger dyrepass. "
Chien-YuC
Review by Chien-Yu
from
NOK 350
/day
EliasE

19. Elias

2.6 km
from
NOK 200
/day

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass

Last booked 4 days ago
Last contacted 4 days ago
EliasE

19. Elias

Katteglad par tilbyr trygt og omsorgsfullt kattepass2.6 km
Last booked 4 days ago
Last contacted 4 days ago
from
NOK 200
/day
CamilaC

20. Camila

2.3 km
from
NOK 200
/day
1
recurring guest

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care

Calendar recently updated
Last booked 14 days ago
CamilaC

20. Camila

Caring & Reliable Pet Sitter | Dog walks & Cat Care2.3 km
1 recurring guest
Calendar recently updated
Last booked 14 days ago
from
NOK 200
/day

Why dog sitting ?

Have you planned a holiday or work long hours and could use a helping hand with your four-legged best friend? Pawshake is the answer, with a variety of dog minding services to suit your needs.

Imagine how convenient it would be if you could find dog sitting services right in your local Bergen neighbourhood. With Pawshake, we can make that happen for you! You can relax knowing that we have thousands of verified dog minders at your fingertips who live in or around the Bergen area. All of our dog sitting specialists are experts in dog care, providing belly rubs, fun times, and unlimited love for your pooch.

Our Pawshake dog carers offer a range of flexible services. Whether you need someone for a couple of hours or even a whole month in Bergen, Pawshake can help to match you with your perfect dog sitter. Do you have a young puppy, a pup with special needs, or a senior dog that needs specialised dog care? All of our dog minding sitters have plenty of experience with a variety of dog breeds and behaviours, so they know how to make your dog feel truly comfortable.

Pet owners book dog sitting in Bergen on Pawshake. Over 359 pet owners in Bergen have left a review, with an average of 4.99/5. All paid safely using Visa, Mastercard, American Express